Čistenie

Zmeníme Vaše auto na nepoznanie  v našej prevádzke Vyšehradská 4 v Petržalke.
Čistíme vozidlá klasickým  spôsobom ručne , o karosériu a interiér Vašeho vozidla sa postará tým skúsených pracovníkov. Horúca voda prenikne aj do tých najmenších štrbín a zbaví povrch nielen nečistôt, ale aj neviditeľných baktérií a mikróbov. Zároveň je k Vašemu autu šetrná a nezanecháva žiadne špinavé stopy. V kombinácii s kvalitným voskom zabezpečuje dlhotrvajúci lesk a odolnosť voči nepriaznivému počasiu.  V Steam wash používame pri čistení inovatívne nanotechnológie. Interiér vozidla dôkladne vyčistíme a zbavíme pachu a baktérií aj pomocou ozónu – a to všetko za bezkonkurenčnú cenu už od 9 €. Pozrite si náš cenník.

Nanotechnológie

Nano kozmetika PIKATEC je špeciálne vyvinutá a vyrobená z nanočastíc s veľkosťou do 30nm (nm – nanometer je miliardtina metra), ktoré sú pomocou vhodného rozpúšťadla trvalo rozptýlené v kvapalnom prostredí kozmetické emulzie. Tieto pevné častice obsahujú oxid kremíka, ktorý zvyšuje odpudivosť kvapalín na povrchu aj odolnosť proti mechanickému opotrebeniu či poškodeniu.Táto politúra na povrchu vydrží až rok (niekedy aj viac) a zaistí povrchu vysoký lesk, ochranu pred škrabancami od drobných kamienkov a prachu, ochranu pred vplyvmi soľou a asfaltu, ochranu pred peľom a živicou zo stromov, ochranu pred výkaly vtákov a tiež dôležitou UV ochranu, spôsobujúce blednutie laku.

Nanolex Si3D Je nanokeramický povlak, extrémne odolný voči chemickým vplyvom aj výkyvom počasia.Poskytuje tiež skvelú ochranu proti korózii .Veľmi ľahko sa čistí. Môže zvýšiť celkovú tvrdosť (odolnosť) laku až na 9H +. Pridaním ďalšej vrstvy na ošetrenom povrchu možno docieliť nielen zvýšenie tvrdosti, ale aj  efektu zvýraznenia lesku a hĺbky laku. V závislosti od počtu aplikovaných vrstiev sa môze hrúbka povlaku líšiť.
Hrúbka ochranného filmu v kombinácii s vysoko prepracovanými vlastnosťami činí povrch odolný voči oderu spôsobenému častým umývaním čistením. Nanolex Si3D tiež nepodlieha zmenám  pôsobeniu väčšiny chemických látok. Na rozdiel od tradičných ochranných prostriedkov akými sú vosky a iné bežné polymérové ​​ochrany (kde ich účinnosť klesá v priebehu času, z dôvodu pouziti odmasťovacích alebo zásaditých mycích prostriedkov alebo kvôli mechanickému opotrebovaniu), Nanolex Si3D prejavuje vynikajúcu trvanlivosť, tvrdosť, odolnosť voči oderu z dôvodu častého umývania alebo používania silných zásaditých alebo kyslých mycích prostriedkov.

Impregnácia čelného skla a svetlometov. Už sa Vám stalo, že ste večer pri daždi zbytočne naplno pustili stierače a aj tak bolo sotva niečo vidieť? Po impregnácii nanotechnológiou je čelné sklo oveľa priehľadnejšie, kvapky vody sa nedržia na skle. Jazda sa stáva bezpečnejšou, znižuje lámavosť lúčov, kvapky miznú z čelného skla lotusovým efektom. Impregnácia zároveň zabraňuje poškriabaniu. Do rýchlosti 80 km/h takmer nie je nutné používať stierače.